Menu
WszystkieRamy.plMarkaStylerMultirama BERGEN na 8 zdjęcia

Multirama BERGEN na 8 zdjęcia

Multirama BERGEN na 8 zdjęcia
Styler
  • 0,7 cm
  • 1 cm
Nr. art.: STY-RA-13930-H
111,80 zl *

Multirama - rozwiazanie dla wielu zdjec

Dzieki wynalezieniu i rozpowszechnieniu fotografii cyfrowej, znacznie wiecej osób zajmuje sie fotografia i robi wiele zdjec. Z wakacji nie przywozimy 20, ale 200 zdjec i kiedy stajemy przed wyborem, które powiesic na scianie, nie ma prostej odpowiedzi. W taki przypadku multirama firmy Styler jest idealnym rozwiazaniem.

Ciekawie beda wygladac takze zdjecia o róznych wielkosciach, niektóre mniejsze i wieksze. Zróbmy prezent najblizszym i przypomnijmy im wspólnie spedzone chwile. Jezeli wywolamy zdjecia z wakacji, mozemy dolaczyc takze ciekawa pocztówke lub mala mape miejsca, w którym razem bylismy. Ramy galeryjne moga byc takze wspanialym prezentem slubnym. Po weselu para mloda moze wstawic tam kilka zdjec i cieszyc sie nimi. Ramy w kolorach pastelowych idealnie wpasuja sie do dzieciecego pokoju, gdzie mozemy pokazac zdjecia z róznych lat i zobaczyc róznice w wygladzie naszego malenstwa.

Macie Panstwo wybór pomiedzy ramami galeryjnymi przeznaczonymi na miejsca od dwóch do osmiu zdjec w róznych formatach. Mniejsze i wieksze zdjecia moga byc laczone w ramy. Wszystkie ramki na zdjecia wykonane sa z wysokiej jakosci plyty MDF i dostepne sa w atrakcyjnych kolorach, pasujacych do kazdego stylu wnetrza.

  • Zawieszenie: mozliwe w formacie pionowym i poziomym.
  • Material: MDF z okleina plus szyba szklo normalne.
  • Rama dostepna jest w róznych kolorach.
  • Rama jest bardzo stabilna i starannie wykonana.
ogólnie
materiał:płyta MDF
masa
szerokość fugi:0,7 cm
głębokość fugi:1 cm
inne funkcje
ilość obrazów:8
zamknięcie tylnej ściany:kołki
typ ramy:rama galeryjna
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.