Menu
WszystkieRamy.plWielkość ramy21x29,7 cm (A4)Ognioodporna rama do obrazów, standard B1 Classic

Ognioodporna rama do obrazów, standard B1 Classic

Ognioodporna rama do obrazów, standard B1 Classic
Nielsen

Bestseller wśród ram Nielsen - "Rama aluminiowa Classic". Sprawdzona pod względem niskiej palności, zgodna z normą DIN 4102-1, standard B1.

  • 0,54 cm
  • 1,15 cm
Nr. art.: NIE-33503-B1-H
od 119,45 zl *
Uwaga: czas dostawy ram przeciwpożarowych B1 wynosi około 10 dni roboczych.

Ognioodporna rama do obrazów, standard B1 Alpha

Klasyczna rama gotowa wykonana z aluminium przez firmę Nielsen jest wynikiem ewolucji popularnego bestsellera firmy Nielsen.

W dzisiejszych czasach temat ochrony przeciwpożarowej staje się coraz ważniejszy. Zawraca się na to szczególna uwagę przy projektowaniu budynków użyteczności publicznej, taki jak hotele, szpitale i przedszkola. Także ramy powinny spełniać wymogi ograniczonej palności.

Rama przeciwpożarowa B1 została przetestowana w Niemczech w Materialprüfamt Nordrhein-Westfalen (MPA NRW) pod kątem odporności na ogień i uzyskała atest na trudnopalność i certyfikat zgodnie z normą DIN 4102-1.

Reakcja na ogień w przypadku materiałów budowlanych, w tym farb określają normy DIN 4102. Wyróżniane są trzy klasy palności B1, B2 i B3. Klasa B3 oznacza materiały najbardziej łatwopalne, klasa B2 – normalnie palne, natomiast B1 to produkty trudnopalne. Jeśli więc producent podaje, że wyrób posiada oznaczenie B1 zgodnie z normą DIN 4102, znaczy to, że mamy do czynienia z produktem bezpiecznym – trudno zapalnym.

Certyfikowana rama przeciwpożarowa jest produkowana ze specjalną ścianą tylną wykonaną z materiałów B1, wysokiej jakości sprężynami skręcanymi i zawieszkami na ścianę, jak również z szybą szlifowaną na krawędziach.

ogólnie
wieszak:pionowy i poziomy format
masa
szeroko?? fugi:0,54 cm
g??boko?? fugi:1,15 cm
inne funkcje
linia produktu:Wechselrahmen
zamkni?cie tylnej ?ciany:sprężyna
typ ramy:ramy z ochroną przeciwpożarową
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.