Menu
WszystkieRamy.plTyp RamyRamy aluminioweRama aluminiowa Lukida na wymiar

Rama aluminiowa Lukida na wymiar

Rama aluminiowa Lukida na wymiar
Deha

Aluminiowe ramy DEHA Design to wytrzymałe, solidnie wykonane ramy do obrazów niemieckiej produkcji.

  • 13 cm
  • 0,9 cm
Nr. art.: DEH-12A2-NAMA-SZ-H
od 197,60 zl *

Aluminiowe ramy do zdjęć Lukida na wymiar

Wybierając ramy do obrazów marki DEHA decydują się Państwo na solidną, profesjonalną i wysoką jakość prosto z Niemiec. W ofercie firmy DEHA znajduje się bardzo duży wybór ram wykonanych z aluminium w prawie wszystkich popularnych kształtach, a także w szerokiej gamie kolorów. Oprócz dokładnego wykonania ram z wysokiej jakości surowców DEHA przekonuje do swoich produktów przede wszystki stablinością i trwałością. Ramy są niezwykle lekkie, szczególnie w przypadku użycia akrylowego szkła i odporne nawet na częste zmiany obrazów.

Aluminium jest doskonalym materiałem do wykonania ramek do zdjęć. Oprócz stabilności i lekkości, materiał daje możliwość wykonywania prawie każdych kształtów profili o różnych powierzchniach, zarówno lakierowanych, anodyzowanych, szczotkowanych, czy gładkich. W przeciwieństwie do drewnianych ramek do zdjęć, wązkie aluminiowe profile są również bardziej stabilne i mogą być stosowane w przypadku bardzo dużych formatów.

DEHA oferuje ogromny wybór gotowych ram aluminiowych, które dzieki wygodnemu, sprężynowemy zamknięciu, ułatwią częste zmiany obrazów, a także bezproblemowy montaż na ścianie. Markę DEHA można określić w kilku słowach: praktyczne, funkcjonalne i ponadczasowe ramy aluminiowe!

Gotowe ramy aluminiowe Lukida

  • Prostokątny profil ramy aluminiowej Lukida, dostępny jest w trzech anodowanych, matowych kolorach, gdzie srebrny matowy i platynowy mają satynowy odcień. Biały kolor RAL 9016 jest uzyskiwany za pomocą proszku. Uwaga: Aluminiowy profil ramy Lukida zakrywa zdjęcie z każdej strony 15 mm. Przez to rozmiar widocznego zdjęcia w ramce będzie o prawie 3 cm mniejszy.
  • Ta wykonana z aluminium rama to jakość premium „Made in Germany“, która będzie służyć długie lata.
  • Dokładna i stabilna obróbka narożników ramy.
  • Tylna krawędź listwy wyposażona jest w hak do blokady sprężyn skrętnych, a tym samym służy stabilności ramy aluminiowej i zapobiega wyginaniu się listwy nawet przy dużych formatach.
  • Stabilne i wysokiej jakości sprężyny skretne umożliwiają wygodne zawieszenie obrazu w pozycji pionowej i poziomej.
  • Bezkwasowa wkładka kartonowa (250 g/m²) stanowi zarówno tło, jak i ochronę zdjęcia.
  • Wysokiej jakości szkło ze szlifowanymi krawędziami ma grubość 2 mm jako normalne i antyrefleksyjne szkło, a w dużych formatach, takich jak 70x100 nawet 3 mm. Alternatywnie dostępne jest również akrylowe i antyrefleksyjne szkło chroniące przed promieniowaniem UV oraz antyrefleksyjne szkło muzealne z powłoką interferencji optycznej.
  • Ramy dostępne są w 34 standardowych formatach od 20x28 cm do 70x100 cm, czy nawet 100x140 cm oraz we wszystkich specjalnych formatach na zamówienie.
ogólnie
wieszak:format pionowy i poziomy
wymiary
szerokość falcu:13 cm
głębokość falcu:0,9 cm
inne funkcje
zamknięcie tylnej ściany:sprężyna
typ ramy:aluminiowe ramy
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.