Menu
WszystkieRamy.plTyp RamyRamy aluminioweRama aluminiowa na wymiar, profil 42

Rama aluminiowa na wymiar, profil 42

Rama aluminiowa na wymiar, profil 42
Nielsen

Aluminiowa rama do obrazów Nielsen o profilu 42

  • 0,87 cm
Nr. art.: NIE-42003-1-SZ-H
od 181,10 zl *

Aluminiowa ramka na zdjęcie marki Nielsen

Aluminiowa ramka do zdjęć niemieckiego producenta Nielsen-Design jest wykonana z wysokiej jakości profili aluminiowych i dostępna z sześcioma różnymi rodzajami szkła.

Ze względu na wyjątkową jakość materiału i wzornictwa, aluminiowe ramy Nielsen są marką samą w sobie na całym świecie. Ogromny wybór kolorów, kształtów i struktur powierzchni oferuje niewyczerpany potencjał dla doskonałej inscenizacji obrazu.

Ramy do obrazów Nielsen to jakość Made in Germany. Dla kreatywnych artystów i właścicieli galerii marka Nielsen oferuje niezliczone możliwości obramowania dzieł sztuki. Ramki na zdjęcia wykonane z aluminium są proste i dyskretne, a jednocześnie mają wyrazisty charakter. W przeciwieństwie do gotowych ram aluminiowych Nielsena, które są oferowane tylko w standardowych formatach i z przezroczystym szkłem, tę ramę można zamówić w specjalnych formatach i z różnymi rodzajami szkła. Poznaj aluminium w jego najpiękniejszej formie i pozwól nam się zainspirować!

Wysokiej jakości rama aluminiowa firmy Nielsen

Dzięki prostej, liniowej formie profile aluminiowe firmy Nielsen stanowią idealne obramowanie do minimalistycznej prezentacji obrazu. Model jest uniwersalny i niepowtarzalny w tym samym czasie.

Firma Nielsen od ponad 30 lat zajmuje się obróbką i uszlachetnianiem aluminiowych profili oraz posiada wysoki poziom kompetencji technicznych, a także ogromne doświadczenie.

Nielsen jest światowym liderem na rynku profili aluminiowych.

Poprzez anodowanie i wysokojakościowe lakierowanie na mokro uzyskuje duży wybór atrakcyjnych kolorów.

Znaczna liczba metod obróbki chemicznej i mechanicznej umożliwia uzyskanie interesujących i atrakcyjnych struktur powierzchni.

Uwaga: Aby zmienić zdjęcie, rama obrazu musi być otwierana śrubokrętem w narożnikach.

Tylna ściana ramy obrazu

W przeciwieństwie do gotowych ram Nielsena, te ramki do zdjęć są dostarczane z tylnym panelem z pianki. Ten panel tylny jest specjalnie zaprojektowany do profesjonalnego oprawiania oryginałów i dzieł sztuki i może być uważany za znacznie wyższą jakość niż klasyczny panel tylny MDF. W porównaniu z MDF, ten tylny panel jest wolny od szkodliwych substancji i kwasów, dzięki czemu dzieło sztuki lub zdjęcie jest również chronione od tyłu.

Tylny panel jest dociskany pod listwą za pomocą elastycznych sprężyn naciągowych. Ponieważ aluminiowe listwy profilu są połączone kątownikami narożnymi, do zmiany obrazu potrzebny jest śrubokręt.

7 rodzajów szkła do wyboru

Ramki do zdjęć marki Nielsena są dostępne z kilkoma wysokiej jakości szkłami, od prostego szkła przezroczystego do wysokiej jakości szkła muzealnego. W ten sposób można obramowywać zdjęcia, grafiki lub oryginały w ramy z wysokiej jakości materiałów, które będą nie tylko trwała, ale będą służyć także przez długie lata. Promienie UV w świetle dziennym i sztucznym zagrażają Państwa zdjęciom i są prawdziwym zabójcą kolorów. Aby temu przeciwdziałać, możemy zaoferować Państwu oprócz ram premium również szkło premium. Macie Państwo do wyboru:

  • Szkło normalne / szkło float (szkło odblaskowe przezroczyste)
  • True Color Super Clear
  • Szkło akrylowe/szkło artystyczne
  • Szkło lustrzane
  • ClearColour UV 60
  • ClearColour UV 92
  • ClearColour Plus UV 45
ogólnie
wieszak:pionowy i poziomy format
masa
głębokość fugi:0,87 cm
inne funkcje
typ ramy:aluminiowe ramy
linia produktu:Premium-Zuschnitt
zamknięcie tylnej ściany:sprężyna zaciskowa
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.