Menu
WszystkieRamy.plWielkość ramy28x35 cmRama aluminiowa z listewką Spika

Rama aluminiowa z listewką Spika

Rama aluminiowa z listewką Spika
Deha

Aluminiowe ramy DEHA Design to wytrzymałe, solidnie wykonane ramy do obrazów niemieckiej produkcji.


Nr. art.: DEH-55A2-007-9016-H
od 143,30 zl *
Natychmiastowa wysyłka.

Aluminiowe ramy do zdjęć Spika z listwą dystansową

Wybierając ramy do obrazów marki DEHA decydują się Państwo na solidną, profesjonalną i wysoką jakość prosto z Niemiec. W ofercie firmy DEHA znajduje się bardzo duży wybór ram wykonanych z aluminium w prawie wszystkich popularnych kształtach, a także w szerokiej gamie kolorów. Oprócz dokładnego wykonania ram z wysokiej jakości surowców DEHA przekonuje do swoich produktów przede wszystki stablinością i trwałością. Ramy są niezwykle lekkie, szczególnie w przypadku użycia akrylowego szkła i odporne nawet na częste zmiany obrazów.

Aluminium jest doskonalym materiałem do wykonania ramek do zdjęć. Oprócz stabilności i lekkości, materiał daje możliwość wykonywania prawie każdych kształtów profili o różnych powierzchniach, zarówno lakierowanych, anodyzowanych, szczotkowanych, czy gładkich. W przeciwieństwie do drewnianych ramek do zdjęć, wązkie aluminiowe profile są również bardziej stabilne i mogą być stosowane w przypadku bardzo dużych formatów.

DEHA oferuje ogromny wybór gotowych ram aluminiowych, które dzieki wygodnemu, sprężynowemy zamknięciu, ułatwią częste zmiany obrazów, a także bezproblemowy montaż na ścianie. Markę DEHA można określić w kilku słowach: praktyczne, funkcjonalne i ponadczasowe ramy aluminiowe!

Gotowe ramy aluminiowe Spika z listewką

  • Profil listwy jest szcególnie solidny i stabliny, co oznacza, że możena go zamawiać również w przypadku szczególnie dużych formatów. Listwa dystansowa ma 15 mm, co sprawia, że rama DEHA świetnie nadaje się do prezentacji koszulek piłkarskich.
  • Dzięki listwie dystansowej rama nadaje obrazom ciekawy efekt głębi i idealnie sprawdza się nie tylko w przypadku płócien, zdjęć, czy płaskich przedmiotów.
  • Ta wykonana z aluminium rama to jakość premium „Made in Germany“, która będzie służyć długie lata.
  • Dokładna i stabilna obróbka narożników ramy.
  • Tylna krawędź listwy wyposażona jest w hak do blokady sprężyn skrętnych, a tym samym służy stabilności ramy aluminiowej i zapobiega wyginaniu się listwy nawet przy dużych formatach.
  • Stabilne i wysokiej jakości sprężyny skretne umożliwiają wygodne zawieszenie obrazu w pozycji pionowej i poziomej.
  • Bezkwasowa wkładka kartonowa (250 g/m²) stanowi zarówno tło, jak i ochronę zdjęcia.
  • Wysokiej jakości, szlifowane na krwędziech szkło standardowe ma grubość 2 mm. Jako alternatywa dostępne są także akrylowe szkło chroniące przed promieniowaniem UV oraz antyrefleksyjne szkło muzealne z powłoką interferencji optycznej.
  • Ramy dostępne są w 34 standardowych formatach od 20x28 cm do 70x100 cm, czy nawet 100x140 cm oraz we wszystkich nawet bardzo dużych specjalnych formatach na zamówienie.
ogólnie
materiał:aluminium
wieszak:pionowy i poziomy format
masa
inne funkcje
zamknięcie tylnej ściany:sprężyna
typ ramy:listewka do ramy
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.