Menu
WszystkieRamy.pl

Rama drewniana Ermitaż 45

Rama drewniana Ermitaż 45

Drewniana ramka do zdjec Nielsen z serii Salvadori Corninici

Uwaga: Linia produktów Salvadori Cornici ma znacznie dlu¿ysz czas produkcji ni¿ inne drewniane ramy Nielsen. Spodziewany czas dostawy to okolo 3 tygodnii.

Oferowana ramka jest wynikiem wspólpracy marki Nielsen Design z wloskim producentem Salvadori Cornici. Jak wszystkie ramy tej marki, równie¿ ta wykonana jest z najlepszego drewna i mo¿e byc zamówiona w polaczeniu z 7 ró¿nymi rodzajami szkla.

Ramy Salvadroi Cornici beda wa¿nym elementem dekoracyjnym ka¿dego wnetrza. Design opiera sie na aktualnych trendach pozostajac jednoczesnie w zwiazku z klasyczna i ponadczasowa estetyka. Wybór kolorów, ksztaltów i powierzchni oferuje niewyczerpany potencja do doskonalej aran¿acji ka¿dego obrazu. Dzieki starannej obróbce, ramy Salvadori Cornici zapewniaja ekskluzywny wyglad obrazu bez wzgledu na to jaki styl i model zostanie wybrany.

W przeciwienstwie do ram gotowych, które firma Nielsen oferuje tylko w standardowych formatach i z normalnym szklem, ta drewniana rama mo¿e byc zamówiona równie¿ w specjalnych formatach i z ró¿nymi rodzajami szkla.

Surowe kryteria jakosci: Precyzyjna obróbka, najlepsze drewno i nieustanna kontrola produktu. To najwa¿niejsze wyró¿niki ramy Quadrum. Ka¿da seria produkcyjna jest porównywana z próbka wzorcowa. NielsenBainbridge zapewnia w ten sposób niezmiennie wysoka jakosc produktu.

Tylna sciana ramki do zdjec:

W przeciwienstwie do gotowych ram Nielsen, te ramki do zdjec sa dostarczane z tylnym panelem wykonanym z pianki. Ten rodzaj pleców ramy ma znacznie wy¿sza jakosci ni¿ zwykla, klasyczna sciana tylna z plyty MDF. Produkt ten zostal specjalnie opracowany do profesjonalnego oprawiania oryginalnych dziel sztuki. Tylna sciana jest zamykana za pomoca tak zwanych Flexpins.

7 rodzajów szkla do wyboru:

Wysokiej jakosci ramki Nielsena do zdjec dostepne sa z kilkoma wysokiej jakosci szybami, od normalnego szkla do wysokiej jakosci szkla muzealnego. W ten sposób mo¿na bezpiecznie obramowywac zdjecia, grafiki lub oryginaly z wysokiej jakosci materialów zapewniajac im najlepsze warunki konserwatorskie. Szczególnie szkodliwe sa promienie UV, które wystepuja zarówno w swietle dziennym jak i sztucznym. Zagra¿aja trwalosci dziela sztuki lub fotografii i sa prawdziwym zabójca kolorów. Aby temu przeciwdzialac, mo¿emy zaoferowac Panstwu nie tylko najlepszej jakosci ramy, ale tak¿e szklo premium. Mo¿ecie wybrac Panstwo z posród:

  • Szkla normalnego / szklo float (szklo odblaskowe przezroczyste)
  • Szklo antyrefleksyjne "Super Reflex Control”
  • Szklo akrylowe/szklo artystyczne
  • Lustro
  • ClearColour
  • ClearColour Plus
  • ClearColor Plus UV
ogólnie
wieszak:pionowy i poziomy format
masa
głębokość fugi:2,7 cm
inne funkcje
zamknięcie tylnej ściany:kołki
linia produktu:SalvadoriCornici
typ ramy:drewniana rama

Chętnie poinformujemy Państwa niezobowiązująco, jeśli cena tego produktu ulegnie zmianie lub będzie odpowiadała żądanej cenie.

  • Proszę wprowadzić numer!

  • Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.