Menu
WszystkieRamy.plRamy do obrazów na wymiarRamy drewnianeRama drewniana na wymiar, Modern Shabby 50

Rama drewniana na wymiar, Modern Shabby 50

Rama drewniana na wymiar, Modern Shabby 50

Drewniana ramka do zdjęć Nielsen z serii Salvadori Corninici

Oferowana ramka jest wynikiem współpracy marki Nielsen Design z włoskim producentem Salvadori Cornici. Jak wszystkie ramy tej marki, również ta wykonana jest z najlepszego drewna i może być zamówiona w połączeniu z 7 różnymi rodzajami szkła.

Ramy Salvadroi Cornici będą ważnym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Design opiera się na aktualnych trendach pozostając jednocześnie w związku z klasyczną i ponadczasową estetyką. Wybór kolorów, kształtów i powierzchni oferuje niewyczerpany potencja do doskonałej aranżacji każdego obrazu. Dzięki starannej obróbce, ramy Salvadori Cornici zapewniają ekskluzywny wygląd obrazu bez względu na to jaki styl i model zostanie wybrany.

W przeciwieństwie do ram gotowych, które firma Nielsen oferuje tylko w standardowych formatach i z normalnym szkłem, ta drewniana rama może być zamówiona również w specjalnych formatach i z różnymi rodzajami szkła.

Surowe kryteria jakości: Precyzyjna obróbka, najlepsze drewno i nieustanna kontrola produktu. To najważniejsze wyróżniki ramy Quadrum. Każda seria produkcyjna jest porównywana z próbką wzorcową. NielsenBainbridge zapewnia w ten sposób niezmiennie wysoką jakość produktu.

Tylna ściana ramki do zdjęć:

W przeciwieństwie do gotowych ram Nielsen, te ramki do zdjęć są dostarczane z tylnym panelem wykonanym z pianki. Ten rodzaj pleców ramy ma znacznie wyższą jakości niż zwykła, klasyczna ściana tylna z płyty MDF. Produkt ten został specjalnie opracowany do profesjonalnego oprawiania oryginalnych dzieł sztuki. Tylna ściana jest zamykana za pomocą tak zwanych Flexpins.

7 rodzajów szkła do wyboru:

Wysokiej jakości ramki Nielsena do zdjęć dostępne są z kilkoma wysokiej jakości szybami, od normalnego szkła do wysokiej jakości szkła muzealnego. W ten sposób można bezpiecznie obramowywać zdjęcia, grafiki lub oryginały z wysokiej jakości materiałów zapewniając im najlepsze warunki konserwatorskie. Szczególnie szkodliwe są promienie UV, które występują zarówno w świetle dziennym jak i sztucznym. Zagrażają trwałości dzieła sztuki lub fotografii i są prawdziwym zabójcą kolorów. Aby temu przeciwdziałać, możemy zaoferować Państwu nie tylko najlepszej jakości ramy, ale także szkło premium. Możecie wybrać Państwo z pośród:

  • Szkła normalnego / szkło float (szkło odblaskowe przezroczyste)
  • Szkło antyrefleksyjne "Super Reflex Control”
  • Szkło akrylowe/szkło artystyczne
  • Lustro
  • ClearColour
  • ClearColour Plus
  • ClearColor Plus UV
ogólnie
wieszak:pionowy i poziomy format
masa
głębokość fugi:1,12 cm
inne funkcje
zamknięcie tylnej ściany:kołki
linia produktu:SalvadoriCornici
typ ramy:drewniana rama

Chętnie poinformujemy Państwa niezobowiązująco, jeśli cena tego produktu ulegnie zmianie lub będzie odpowiadała żądanej cenie.

  • Proszę wprowadzić numer!

  • Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.