Menu
WszystkieRamy.plWielkość ramyWszystkie formatyRama drewniana na wymiar, Oakwoods 70

Rama drewniana na wymiar, Oakwoods 70

Rama drewniana na wymiar, Oakwoods 70
Nielsen

Rama drewniana Nielsen Oakwoods 70

Nr. art.: NIE-254723-1-SZ-H
od 207,80 zl *
Natychmiastowa wysyłka.

Drewniane ramy do zdjęć marki Nielsen

Rama na zdjęcia niemieckiego producenta Nielsen wykonana jest z najlepszych drewnianych listew i dostępna jest z 6 różnymi rodzajami szyby. W przeciwieństwie do drewnianych ram gotowych, które są dostępne tylko w standardowych formatach z normalnym szkłem, ta ramka jest indywidualnie wykonywana dla Państwa. Dlatego też, oprócz standardowych formatów, możliwe jest także wykonanie ramy na miarę i dobranie do niej odpowiedniego szkła.

Ramy wykonane z drewna najwyższej jakości

Drewniane listwy marki Nielsen odzwierciedlają aktualne trendy we wzornictwie zachowując przy tym ponadczasową klasykę. Wybór kolorów, kształtów i powierzchni stwarza nieograniczone możliwości obramowania każdego dzieła sztuki. Precyzyjna obróbka i wykorzystanie najlepszego drewna stanowi o jakości produktów. Każda seria produkcyjna jest porównywana z próbką wzorcową. Nieustanna kontrola produktów zapewnia niezmiennie wysokie standardy i identyczne kolory ram, nawet w późniejszych partiach.

Tylna ściana ramki do zdjęć:

W przeciwieństwie do gotowych ram Nielsen, te ramki do zdjęć są dostarczane z tylnym panelem wykonanym z pianki. Ten rodzaj pleców ramy ma znacznie wyższą jakości niż zwykła, klasyczna ściana tylna z płyty MDF. Produkt ten został specjalnie opracowany do profesjonalnego oprawiania oryginalnych dzieł sztuki. Tylna ściana jest zamykana za pomocą tak zwanych Flexpins.

7 rodzajów szkła do wyboru:

Wysokiej jakości ramki Nielsena do zdjęć dostępne są z kilkoma wysokiej jakości szybami, od normalnego szkła do wysokiej jakości szkła muzealnego. W ten sposób można bezpiecznie obramowywać zdjęcia, grafiki lub oryginały z wysokiej jakości materiałów zapewniając im najlepsze warunki konserwatorskie. Szczególnie szkodliwe są promienie UV, które występują zarówno w świetle dziennym jak i sztucznym. Zagrażają trwałości dzieła sztuki lub fotografii i są prawdziwym zabójcą kolorów. Aby temu przeciwdziałać, możemy zaoferować Państwu nie tylko najlepszej jakości ramy, ale także szkło premium. Możecie wybrać Państwo z pośród:

  • Szkła normalnego / szkło float (szkło odblaskowe przezroczyste)
  • Szkło antyrefleksyjne "Super Reflex Control”
  • Szkło akrylowe/szkło artystyczne
  • Lustro
  • ClearColour
  • ClearColour Plus
  • ClearColor Plus UV
ogólnie
materiał:drewno
wieszak:pionowy i poziomy format
masa
inne funkcje
typ ramy:drewniana rama
zamknięcie tylnej ściany:kołki
linia produktu:Premium-Zuschnitt
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.