Menu
Najciekawsze ramki do zdjęć:

Kupuj ramy do obrazów w ogromnym wyborze

Rama wydobywa i podkreśla piękno obrazu. Dlatego wybór odpowiedniej ramy do obrazu jest tak ważny. Przeglądając naszą różnorodną ofertę znajdziecie odpowiednią ramę do obrazu. Do Państwa dyspozycji oddajemy ramki czołowych producentów o niezmiennie wysokim standardzie jakości. Niezależnie od tego czy są to ramy drewniane, ramy aluminiowe, czy ramy plastikowe mamy odpowiedni produkt na każdą potrzebę i w każdym guście. W naszej ofercie, składającej się z ponad 500 000 produktów, oprócz stylizowanych ram barokowych posiadanym także krosna malarskie, czy passe-partout. Dzięki odpowiedniej oprawie każdy obraz może stać się prawdziwym dziełem sztuki.

Wyznaczamy trendy już od 2002 roku, znajdując dla Państwa najlepsze rozwiązania

Jesteśmy Państwa partnerem w sprzedaży ram do obrazów na rynku europejskim już od ponad 20 lat. Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży tradycyjnych ram w naszym sklepie online, ale poszukując ciągle nowoczesnych technologii, regularnie odwiedzamy fabryki, aby zapoznać się z nowymi metodami pracy. Nasza sieć kontaktów składa się z zaufanych producentów ram, którzy spełniają najwyższe standardy. Zadowolenie klientów jest dla nas zawsze na pierwszym planie i znalezienie najlepszego rozwiązania i spełnienie specjalnych wymagań jest dla nas zadaniem kluczowym.

Do biura i do mieszkania: bogato zdobione ramy i proste antyramy

Ramka nie tylko ochroni zdjęcie przed promieniami słonecznymi, ale także stawia je w miejscu centralnym. Wybór materiału, koloru, rozmiaru i dekoracji oferuje niezliczone możliwości, dostosowania ramy zarówno do wystroju domu, czy biura. Bogato dekorowana barokowa rama będzie harmonijnym uzupełnieniem obrazu olejnego, jak zarówno atrakcyjnym kontrastem we współczesnym wnętrzu. W przypadku fotografii z rodzinnych uroczystości polecamy tanie antyramy, które ułatwiają częstą wymianę zdjęć.

Ramki na zdjęcia na każdą okazję: od zdjęcia z autografem do certyfikatu

Klasyczne obrazy lub zdjęcia nie pasują do Państwa stylu lub są nieodpowiednie do pomieszczeń biurowych? Puszczając wodze wyobraźni można zaprojektować dekorację wnętrza w bardzo ciekawy sposób. Nawet tradycyjna ramka do zdjęć ma nieskończone możliwości. Można w niej zarówno uwiecznić ważne dokumenty lub niezapomniane pamiątki z koncertu.

Wykonane na miarę: dostosowane do wizerunku

Obrazy o niestandardowych, nawet dużych rozmiarach nie stanowią już żadnego problemu. Nie ma obrazu, którego nie moglibyśmy oprawić. Począwszy od prostej, aluminiowej ramy do nowoczesnych pomieszczeń, po wspaniale udekorowaną, barokową ramę do nowo zakupionego olejnego obrazu, możliwości wyboru ramy, wykonanej na miarę, są nieskończone.

Dostosowane do wszystkich potrzeb

Ramki na zdjęcia: wszyscy znają klasyczne ramki do zdjęć w standardowym formacie. Nasze ramki do fotografii będą idealnym pomysłem na prezent na Święta Bożego Narodzenia, z okazji ślubu, czy narodzin dziecka.

Ramki na koszulkę piłkarską: jest idealną prezentacją koszulki ulubionego piłkarza. Rama na koszulkę piłkarską jest niezbędna w zestawie każdego fana piłki nożnej.

Ramy do plakatu: jako ramę do plakatu można użyć ramek wykonanych z aluminium, drewna, czy tworzywa sztucznego. Gotowe ramy pozwolą na łatwą i szybką wymianę plakatu w zależności od potrzeb.

Krosna malarskie: idealne do naciągnięcia obrazów malowanych na płótnie. Na naszej stronie internetowej dostępne także w wersji ognioodpornej, które pozwolą dodatkowo zabezpieczyć dzieło sztuki.

Ramy na płyty winylowe: dla miłośników gramofonów, nie tylko płyty gramofonowe mają znaczenie, ale także ich okładki. Ze względu na specjalny format, płyty winylowe wymagają specjalnych ram. Wreszcie kolekcja płyt gramofonowych będzie mogła się wspaniale prezentować!

Na każde wymagania: największy wybór ramek w rozsądnych cenach

W naszym sklepie online znajduje się ponad 500 000 produktów. Jest to największy wybór ram do obrazów i akcesoriów znanych marek, na każdą kieszeń. W ofercie mamy tanie plastikowe ramy antyramy, ale także wykonane z prawdziwego drewna, ekskluzywne ramy drewniane. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na ramkę do zdjęć z aluminium, ramę z tworzywa sztucznego, drewnianą oprawę do obrazów, wyszukaną barokową ramę, czy nowoczesną ramę, antyrefleksyjne szkło lub wysokiej jakości szkło muzealne – możemy zapewnić nie tylko wysoką jakość ram, ale także niedrogi koszt wysyłki. Dzięki filtrom w prosty i szybki sposób znajdą Państwo odpowiedni produkt. W ofercie znajdują się także liczne rabaty i czasem bezpłatna dostawa u poszczególnych producentów. Zapisz się do naszego newslettera, aby nie przegapić żadnej z ofert.

Odpowiednia ramka do każdego obiektu

Państwa życzenie jest dla nas rozkazem, ponieważ nie ma rzeczy, której nie moglibyśmy obramować. Potrzebujecie oprawy pamiątek z wakacji, koncertu czy po prostu dokumentu, menu lub zdjęcia? Znajdziemy odpowiedni produkt do każdego formatu nawet, jeśli trzeba go będzie zrobić na zamówienie. Jeśli macie Państwo specjalne życzenie, skontaktujcie się z nami. Codziennie staramy się ulepszyć naszą ofertę i cieszymy się, że będziemy mogli współpracować z Państwem przy realizacji Waszych nowych pomysłów.

Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.