Menu
WszystkieRamy.plMarkaartvera1,4 mm muzealne passe-partout z wycięciem na wymiar

1,4 mm muzealne passe-partout z wycięciem na wymiar

1,4 mm muzealne passe-partout z wycięciem na wymiar
Artvera-Bilderrahmen
Nr. art.: AVE-PP-250-007-010-H
od 10,40 zl *

Passe-partout w jakości muzealnej

Passe-partout gwarantuje wysoką jakość za doskonałą cenę. Oprócz komponentu estetycznego, spełania także funkcje konserwatorskie, dlatego, aby odpowiednio zabezpieczyć dzieło sztuki, każde passe-partout powinno byż pozbawione kwasów i posiadać neutralne pH.

  • Passe-partout ma grubość 1,4 mm. Wewnętrzna część passe-partout (rdzeń) jest biała.
  • Passe-partout wykonane jest z czystej 100% alfa celulozy, nie zawiera ligniny, ma naturalne pH-neutral i jest bezkwasowe.
  • Aby indywidualnie dopasować wewnętrzne wycięcie, należy podać szerokość w "cm". Wewnętrzne wycięcie będzie zawsze wyśrodkowane. Zasadniczo jest możliwy dowolny prostokąt, ale krwędź musi mieć co najmniej 1 cm. Na specjalne życzenie możemy zrobić także kilka wycięć.
  • Wskazówka: Podaj wartość mniejszą o około 1 cm od zdjęcia. Pozwala to lepiej zamontować obraz z passe-partout. Przykład: zdjęcia ma 30x45 cm ⇒ wewnętrzne wycięcie: 29x44cm.

Co to jest właściwie passe-partout?

Passe-partout można nazwać łącznikiem pomiędzy obrazem i ramą. Daje obrazowi przestrzeń "do oddychania" i pozwala rozwinąć własny charakter.

Dzięki jaśniejszemu kolorowi passe-partout od obrazu, obraz będzie wizualnie bardziej widoczny i wyjdzie na piewrszy plan. Jeżeli użyjemy ciemniejsze lub kontrastowe kolory, uzyskamy głębie i przestronność. W razie wątpliwości zawsze lepiej jest wybrać jaśniejszy odcień i szerszą ramkę.

inne funkcje
forma zewn?trzna:7x10 cm
poziom:Konservierung
wytrzyma?o??:1,4 mm
Klienci, którzy kupili ten produkt, wybrali również:
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.