Menu
WszystkieRamy.plDostawa i platność

Koszty dostawy na stronie WszystkieRamy.pl


Koszty dostawy

WszystkieRamy.pl świadczy swoje usługi wyłącznie dla klientów w Polsce z adresem dostawy na terenie Polski.

Wszystkie ceny zakupu powiększone są o opłatę za wysyłkę 25,95 zł z VAT, bez względu na ilość zamówionych produktów lub wielkość ram.

Nie ma minimalnej wartości zamówienia.

Ponieważ dostarczamy produkty bezpośrednio od producenta, niestety nie ma możliwości składania zamówień mieszanych, to znaczy od wielu producentów. Zamówienie od każdego producenta wynosi jeden koszt przesyłki. Dzięki temu mają Państwo możliwość zamówienia różnorodnych ram od danego producenta.

Sposób płatności na stronie WszystkieRamy.pl

PayPal

PayPalPayPal to usługa płatności online, która pozwala na bezpieczną, łatwą i szybką płatność w sklepach internetowych, ponadto jest bezpłatna.

Apple Pay

Apple PayUsługa Apple umożliwia bezpieczną i bezkontaktową zapłatę urządzeniami marki Apple jak iPhone, Apple Watch, iPad i Mac.

Przelewy24

Przelewy24Przelewy24 to najbardziej popularna metoda płatnicza w Polsce i umożliwia szybkie i bezpieczne transakcje online. Po prostu wybierz Przelewy24 podczas opłaty. Zostaniesz przekierowany do swojego banku, dokonaj autoryzacji płatności a następnie powrócisz do naszego sklepu online.

Karta kredytowa

Karta kredytowaMastercardAmexMożliwa jest wygodna płatność za pomocą kart płatniczych, takich jak VISA, MASTERCARD lub AMERICAN EXPRESS

Opłata z góry przelewem

Opłata z góry przelewemJeśli podczas zamówienia został wybrany przelew, to po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo potwierdzenie zamówienia przez e-mail, z danymi bankowymi. Prosimy o przesłanie podanej kwoty w złotówkach, podając numer zamówienia. Po zaksięgowaniu wpływu, zamówienie zostanie przetworzone i dostarczone do Państwa.

Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.