Menu
WszystkieRamy.plDostawa i platność

Koszty dostawy na stronie WszystkieRamy.pl


versandkostenPolski sklep internetowy WszystkieRamy.pl świadczy swoje usługi wyłącznie dla klientów w Polsce z adresem dostawy na terenie Polski.

Wszystkie ceny zakupu powiększone są o opłatę za wysyłkę 25,99 zł z VAT, bez względu na ilość zamówionych produktów lub wielkość ram.

Nie ma minimalnej wartości zamówienia.

Ponieważ dostarczamy produkty bezpośrednio od producenta, niestety nie ma możliwości składania zamówień mieszanych, to znaczy od wielu producentów. Zamówienie od każdego producenta wynosi jeden koszt przesyłki. Dzięki temu mają Państwo możliwość zmówienia różnorodnych ram od danego producenta.

Sposób płatności na stronie WszystkieRamy.pl

Następujące formy płatności są dostępne na stronie WszystkieRamy.pl

Przelew
 
Jeśli podczas zamówienia został wybrany przelew, to po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo potwierdzenie zamówienia przez e-mail, z danymi bankowymi. Prosimy o przesłanie podanej kwoty w złotówkach, podając numer zamówienia. Po zaksięgowaniu wpływu, zamówienie zostanie przetworzone i dostarczone do Państwa.
Karta kredytowaMożliwa jest wygodna płatność za pomocą kart płatniczych, takich jak VISA, MASTERCARD lub AMERICAN EXPRESS
PaypalPayPal to usługa płatności online, która pozwala na bezpieczną, łatwą i szybką płatność w sklepach internetowych, ponadto jest bezpłatna.
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.