Menu
WszystkieRamy.plWielkość ramy60x80 cmRama aluminiowa Lukida

Rama aluminiowa Lukida

Rama aluminiowa Lukida
Deha

Aluminiowe ramy DEHA Design to wytrzymałe, solidnie wykonane ramy do obrazów niemieckiej produkcji.

  • 1,4 cm
  • 2 cm
Nr. art.: DEH-12A2-007-NAMA-H
od 144,60 zl *

Aluminiowe ramy do zdjęć Lukida

Wybierając ramy do obrazów marki DEHA decydują się Państwo na solidną, profesjonalną i wysoką jakość prosto z Niemiec. W ofercie firmy DEHA znajduje się bardzo duży wybór ram wykonanych z aluminium w prawie wszystkich popularnych kształtach, a także w szerokiej gamie kolorów. Oprócz dokładnego wykonania ram z wysokiej jakości surowców DEHA przekonuje do swoich produktów przede wszystki stablinością i trwałością. Ramy są niezwykle lekkie, szczególnie w przypadku użycia akrylowego szkła i odporne nawet na częste zmiany obrazów.

Aluminium jest doskonalym materiałem do wykonania ramek do zdjęć. Oprócz stabilności i lekkości, materiał daje możliwość wykonywania prawie każdych kształtów profili o różnych powierzchniach, zarówno lakierowanych, anodyzowanych, szczotkowanych, czy gładkich. W przeciwieństwie do drewnianych ramek do zdjęć, wązkie aluminiowe profile są również bardziej stabilne i mogą być stosowane w przypadku bardzo dużych formatów.

DEHA oferuje ogromny wybór gotowych ram aluminiowych, które dzieki wygodnemu, sprężynowemy zamknięciu, ułatwią częste zmiany obrazów, a także bezproblemowy montaż na ścianie. Markę DEHA można określić w kilku słowach: praktyczne, funkcjonalne i ponadczasowe ramy aluminiowe!

Gotowe ramy aluminiowe Lukida

  • Prostokątny profil ramy aluminiowej Lukida, dostępny jest w trzech anodowanych, matowych kolorach, gdzie srebrny matowy i platynowy mają satynowy odcień. Biały kolor RAL 9016 jest uzyskiwany za pomocą proszku. Uwaga: Aluminiowy profil ramy Lukida zakrywa zdjęcie z każdej strony 15 mm. Przez to rozmiar widocznego zdjęcia w ramce będzie o prawie 3 cm mniejszy.
  • Ta wykonana z aluminium rama to jakość premium „Made in Germany“, która będzie służyć długie lata.
  • Dokładna i stabilna obróbka narożników ramy.
  • Tylna krawędź listwy wyposażona jest w hak do blokady sprężyn skrętnych, a tym samym służy stabilności ramy aluminiowej i zapobiega wyginaniu się listwy nawet przy dużych formatach.
  • Stabilne i wysokiej jakości sprężyny skretne umożliwiają wygodne zawieszenie obrazu w pozycji pionowej i poziomej.
  • Bezkwasowa wkładka kartonowa (250 g/m²) stanowi zarówno tło, jak i ochronę zdjęcia.
  • Wysokiej jakości szkło ze szlifowanymi krawędziami ma grubość 2 mm jako normalne i antyrefleksyjne szkło, a w dużych formatach, takich jak 70x100 nawet 3 mm. Alternatywnie dostępne jest również akrylowe i antyrefleksyjne szkło chroniące przed promieniowaniem UV oraz antyrefleksyjne szkło muzealne z powłoką interferencji optycznej.
  • Ramy dostępne są w 34 standardowych formatach od 20x28 cm do 70x100 cm, czy nawet 100x140 cm oraz we wszystkich specjalnych formatach na zamówienie.
ogólnie
wieszak:format pionowy i poziomy
wymiary
szerokość falcu:1,4 cm
głębokość falcu:2 cm
inne funkcje
typ ramy:aluminiowe ramy
zamknięcie tylnej ściany:sprężyna
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.