Menu
WszystkieRamy.plRamy do obrazów na wymiarRamy drewnianeRama drewniana Nemesis na wymiar

Rama drewniana Nemesis na wymiar

Rama drewniana Nemesis na wymiar
Deha

Masywna rama z drewna premium od firmy DEHA

Nr. art.: DEH-1532A3-SZ-ANLA-H
od 291,60 zl *

Drewniana ramka do zdjęć Nemesis od firmy DEHA

Wybierając ramę do obrazów marki DEHA decydują się Państwo na niemiecką, wysokość jakość. Jest to solidna i wytrzymała rama gotowa. W produkcji ram wykorzystuje się wyłącznie lite drewno, takie jak buk, czy klon z europejskich lasów. Wszystkie drewniane ramy DEHA są „prawdziwymi“ ramami gotowymi z wysokiej jakości sprężynami do zamykania obrazów.

Wysokiej jakości ramy do zdjęcia marki DEHA Design są szczególnie stabilne i trwałe dzięki wyjątkowemu procesowi produkcji. Widać to na przykład w dokładnym wykończeniu złączeń listew tak zwanym systemem jaskółkowym. Ponadto wbudowany w listwę aluminiowy profil zapobiega zniszczeniu ramy, a zastosowanie sprężyn skrętnych ułatwia częste zmiany obrazów i fotografii. Sprężyny zamykające zaczepiają się o profil, stabilizując ramę i zapobiegają wygninaniu się listwy nawet przy dużych formatach.

Właściwości ramy z drewna Nemesis

  • Klasyczne, proste i ponadczasowe wzornictwo w najwyższej jakości "Made in Germany".
  • Lite drewno, takie jak buk i klon, pochadzące z lasów europejskich.
  • Ekskluzywne, dokładne i stabilne połączeniami listew z palatem jaskółkowym.
  • W listwę został wbudowany specjalny profil aluminiowe, który zapobiega wyrywaniu się rowka i umożliwa wygodną i częstą wymianę obrazu. Ponadto sprężyny skrętne zaczepiają się o aluminiową listwę, stabilizując przy tym ramę, tak że profil jest stabilny i nie wygnina się nawet przy dużych formatach obrazu.
  • Stabilne i wysokiej jakości sprężyny skretne umożliwiają wygodne zawieszenie obrazu w pozycji pionowej i poziomej.
  • Bezkwasowa wkładka kartonowa (250 g/m²) stanowi zarówno tło, jak i ochronę zdjęcia.
  • Wysokiej jakości szkło ze szlifowanymi krawędziami ma grubość 2 mm jako normalne i antyrefleksyjne szkło, a w dużych formatach, takich jak 70x100 nawet 3 mm. Alternatywnie dostępne jest również akrylowe i antyrefleksyjne szkło chroniące przed promieniowaniem UV oraz antyrefleksyjne szkło muzealne z powłoką interferencji optycznej.
  • Ramy dostępne są w 34 standardowych formatach od 20x28 cm do 70x100 cm, czy nawet 100x140 cm oraz we wszystkich specjalnych formatach na zamówienie.
ogólnie
wieszak:format pionowy i poziomy
wymiary
inne funkcje
zamknięcie tylnej ściany:sprężyna
typ ramy:drewniana rama
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.