Menu
WszystkieRamy.plTyp RamyRamy profilowaneRama profilowana Eiffel - 4,05 na wymiar

Rama profilowana Eiffel - 4,05 na wymiar

Rama profilowana Eiffel - 4,05 na wymiar
Aicham-Larson-Juhl
  • 73,00 mm
  • 3,7 cm
  • 4,5 cm
Nr. art.: AIC-695100-SZ-H
402,20 zl *

Ramy profilowane z drewna firmy Larson-Juhl

Firma Larson-Juhl z Neu Ulm z Niemiec jest jednym z najnowocześniejszych i największych producentów ram do obrazów w Europie. Producent dysponuje 300 profilami drewnianych ram, które są dostępne z ponad 1.600 powierzchniami do wyboru. Tak ogromny wybór sprawi, że każdy znajdzie odpowiednią ramę do swojego obrazu.

Zakres usług Larson-Juhl obejmuje zarówno ramy do obrazów wykonane z drewna, aluminium, jak i pozłacane ramy do obrazów, które są szczególnie często stosowane w muzeach i galeriach sztuki.  Istnieje ponad 1.600 różnych rodzajów drewnianych listew do wyboru, które dodatkowo mogą zostać wykonane na specjalne zamówienie. W kategorii ram aluminiowych firma Larson-Juhl oferuje około 200 modeli. Kolejną specjalnością producenta są passe-partout. W swojej ofercie Larson-Juhl ma ponad 450 różnych wzorów.

Zamów ramę zgodną ze swoim rozmiarem obrazu!

Podczas produkcji dodawana jest szczelina cieniowa o szerokości 0,5 cm. Jeśli chcieliby Państwo zamówić inną szerokość szczeliny, prosimy o krótką informację w polu komentarza na końca koszyka na zakupy.

ogólnie
materiał:drewno
masa
szerokość profilu:73,00 mm
szerokość fugi:3,7 cm
głębokość fugi:4,5 cm
inne funkcje
typ ramy:rama profilowana
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.