Menu
WszystkieRamy.plWielkość ramy60x70 cmRama aluminiowa Antares

Rama aluminiowa Antares

Rama aluminiowa Antares
Deha

Aluminiowe ramy DEHA Design to wytrzymałe, solidnie wykonane ramy do obrazów niemieckiej produkcji.

Nr. art.: DEH-40A2-007-BORN-H
od 175,20 zl *

Aluminiowe ramy do zdjęć Antares

Wybierając ramy do obrazów marki DEHA decydują się Państwo na solidną, profesjonalną i wysoką jakość prosto z Niemiec. W ofercie firmy DEHA znajduje się bardzo duży wybór ram wykonanych z aluminium w prawie wszystkich popularnych kształtach, a także w szerokiej gamie kolorów. Oprócz dokładnego wykonania ram z wysokiej jakości surowców DEHA przekonuje do swoich produktów przede wszystkim stablinością i trwałością. Ramy są niezwykle lekkie, szczególnie w przypadku użycia akrylowego szkła i odporne nawet na częste zmiany obrazów.

Aluminium jest doskonałym materiałem do wykonania ramek do zdjęć. Oprócz stabilności i lekkości, materiał daje możliwość wykonywania prawie każdych kształtów profili o różnych powierzchniach, zarówno lakierowanych, anodyzowanych, szczotkowanych, czy gładkich. W przeciwieństwie do drewnianych ramek do zdjęć, wąskie aluminiowe profile są również bardziej stabilne i mogą być stosowane w przypadku bardzo dużych formatów.

DEHA oferuje ogromny wybór gotowych ram aluminiowych, które dzięki wygodnemu, sprężynowemu zamknięciu, ułatwią częste zmiany obrazów, a także bezproblemowy montaż na ścianie. Markę DEHA można określić w kilku słowach: praktyczne, funkcjonalne i ponadczasowe ramy aluminiowe!

Gotowe ramy aluminiowe Antares

  • Szeroki i lekko zaokrąglony profil ramy aluminiowej Antares dostępny jest w kilku matowych, anodyzowanych kolorach ze szczotkowaną powierzchnią, a także w błyszczących, anodyzowanych kolorach o gładkiej powierzchni. Aluminiowa rama Antares dostępna jest także o węższym profilu o szerokości 2,3 cm jako aluminiowa rama Capella, a także szerszym profilu, który ma 4 cm jako aluminiowa rama Nashira.
  • Ta wykonana z aluminium rama to jakość premium „Made in Germany“, która będzie służyć długie lata.
  • Dokładna i stabilna obróbka narożników ramy.
  • Tylna krawędź listwy wyposażona jest w hak do blokady sprężyn skrętnych, a tym samym służy stabilności ramy aluminiowej i zapobiega wyginaniu się listwy nawet przy dużych formatach.
  • Stabilne i wysokiej jakości sprężyny skrętne umożliwiają wygodne zawieszenie obrazu w pozycji pionowej i poziomej.
  • Bezkwasowa wkładka kartonowa (250 g/m²) stanowi zarówno tło, jak i ochronę zdjęcia.
  • Wysokiej jakości szkło ze szlifowanymi krawędziami ma grubość 2 mm jako normalne i antyrefleksyjne szkło, a w dużych formatach, takich jak 70x100 nawet 3 mm. Alternatywnie dostępne jest również akrylowe i antyrefleksyjne szkło chroniące przed promieniowaniem UV oraz antyrefleksyjne szkło muzealne z powłoką interferencji optycznej.
  • Ramy dostępne są w 34 standardowych formatach od 20x28 cm do 70x100 cm, czy nawet 100x140 cm oraz we wszystkich specjalnych formatach na zamówienie.
ogólnie
wieszak:format pionowy i poziomy
wymiary
inne funkcje
zamknięcie tylnej ściany:sprężyna
typ ramy:aluminiowe ramy
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.