Menu
WszystkieRamy.plWielkość ramy70x100 cmRama drewniana Opera 15

Rama drewniana Opera 15

Rama drewniana Opera 15
Nielsen
  • 1 cm
Nr. art.: NIE-961-145-1-21029-H
od 221,20 zl *

Drewniana ramka do zdjęć Nielsen z serii Salvadori Corninici

Oferowana ramka jest wynikiem współpracy marki Nielsen Design z włoskim producentem Salvadori Cornici. Jak wszystkie ramy tej marki, również ta wykonana jest z najlepszego drewna i może być zamówiona w połączeniu z 7 różnymi rodzajami szkła.

Ramy Salvadroi Cornici będą ważnym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Design opiera się na aktualnych trendach pozostając jednocześnie w związku z klasyczną i ponadczasową estetyką. Wybór kolorów, kształtów i powierzchni oferuje niewyczerpany potencja do doskonałej aranżacji każdego obrazu. Dzięki starannej obróbce, ramy Salvadori Cornici zapewniają ekskluzywny wygląd obrazu bez względu na to jaki styl i model zostanie wybrany.

W przeciwieństwie do ram gotowych, które firma Nielsen oferuje tylko w standardowych formatach i z normalnym szkłem, ta drewniana rama może być zamówiona również w specjalnych formatach i z różnymi rodzajami szkła.

Surowe kryteria jakości: Precyzyjna obróbka, najlepsze drewno i nieustanna kontrola produktu. To najważniejsze wyróżniki ramy Quadrum. Każda seria produkcyjna jest porównywana z próbką wzorcową. NielsenBainbridge zapewnia w ten sposób niezmiennie wysoką jakość produktu.

Tylna ściana ramki do zdjęć:

W przeciwieństwie do gotowych ram Nielsen, te ramki do zdjęć są dostarczane z tylnym panelem wykonanym z pianki. Ten rodzaj pleców ramy ma znacznie wyższą jakości niż zwykła, klasyczna ściana tylna z płyty MDF. Produkt ten został specjalnie opracowany do profesjonalnego oprawiania oryginalnych dzieł sztuki. Tylna ściana jest zamykana za pomocą tak zwanych Flexpins.

7 rodzajów szkła do wyboru:

Wysokiej jakości ramki Nielsena do zdjęć dostępne są z kilkoma wysokiej jakości szybami, od normalnego szkła do wysokiej jakości szkła muzealnego. W ten sposób można bezpiecznie obramowywać zdjęcia, grafiki lub oryginały z wysokiej jakości materiałów zapewniając im najlepsze warunki konserwatorskie. Szczególnie szkodliwe są promienie UV, które występują zarówno w świetle dziennym jak i sztucznym. Zagrażają trwałości dzieła sztuki lub fotografii i są prawdziwym zabójcą kolorów. Aby temu przeciwdziałać, możemy zaoferować Państwu nie tylko najlepszej jakości ramy, ale także szkło premium. Możecie wybrać Państwo z pośród:

  • Szkła normalnego / szkło float (szkło odblaskowe przezroczyste)
  • Szkło antyrefleksyjne "Super Reflex Control”
  • Szkło akrylowe/szkło artystyczne
  • Lustro
  • ClearColour
  • ClearColour Plus
  • ClearColor Plus UV
ogólnie
wieszak:format pionowy i poziomy
wymiary
głębokość falcu:1 cm
inne funkcje
typ ramy:drewniana rama
linia produktu:SalvadoriCornici
zamknięcie tylnej ściany:kołki (flexpiny)
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.