Menu
WszystkieRamy.plWielkość ramy40x50 cmRama drewniana Quadrum 16x25

Rama drewniana Quadrum 16x25

Rama drewniana Quadrum 16x25
Nielsen

Rama drewniana Nielsen Quadrum 16x25

  • 0,5 cm
  • 1,9 cm
Nr. art.: NIE-30111-1-21029-H
od 140,10 zl *

Rama drewniana Quadrum

Drewniana ramy Quadrum firmy Nielsen wyróżnia się klasycznym i eleganckim wyglądem, podkreślając walory estetyczne każdego obrazu. Rama dostępna jest w 5 formatach i w wielu kolorach, od różnych odcieni szarości, przez wysokiej jakości srebro i złoto, po jaskrawy błękit, zieleń, czerwień lub żółć. Dzięki tak dużej różnorodności ramka nie tylko może idealnie wkomponować się w każde wnętrze, ale także kolorystyka będzie pasować do obrazu lub fotografii. Drewniane ramy do obrazów posiadają certyfikat FSC®, co oznacza, że pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, które spełniają kryteria Forst Stewardship Council. Ze względu na dużą głębokość ramka idealnie nadaje się do laminowanych plakatów lub do stosowania podwójnego passe-partout.

Ramka do zdjęć produkowana przez Nielsena-Design, niemieckiego lidera na rynku, wykonana jest z najlepszego drewna i jest dostępna z 7 różnymi rodzajami szkła.

Listwy marki Nielsen odzwierciedlają aktualne trendy we wzornictwie poprzez uniwersalny, ale nowatorski styl. Wybór kolorów, kształtów i powierzchni oferuje niewyczerpane możliwości stworzenia doskonałej inscenizacji dla każdego dzieła sztuki.

Ramy Nielsen, często wykorzystywane są do obramowania dzieł sztuki przez profesjonalistów, takich jak właścicieli galerii sztuki, czy artystów. Do produkcji ram stosowane są specjalne wytyczne dotyczące jakości, tego szlachetnego i wrażliwego materiału jakim jest drewno.

W przeciwieństwie do ram gotowych, które firma Nielsen oferuje tylko w standardowych formatach i z normalnym szkłem, ta drewniana rama Quadrum może być zamówiona również w specjalnych formatach i z różnymi rodzajami szkła.

Surowe kryteria jakości: Precyzyjna obróbka, najlepsze drewno i nieustanna kontrola produktu. To najważniejsze wyróżniki ramy Quadrum. Każda seria produkcyjna jest porównywana z próbką wzorcową. NielsenBainbridge zapewnia w ten sposób niezmiennie wysoką jakość produktu.

Tylna ściana ramki do zdjęć:

W przeciwieństwie do gotowych ram Nielsen, te ramki do zdjęć są dostarczane z tylnym panelem wykonanym z pianki. Ten rodzaj pleców ramy ma znacznie wyższą jakości niż zwykła, klasyczna ściana tylna z płyty MDF. Produkt ten został specjalnie opracowany do profesjonalnego oprawiania oryginalnych dzieł sztuki. Tylna ściana jest zamykana za pomocą tak zwanych Flexpins.

7 rodzajów szkła do wyboru:

Wysokiej jakości ramki Nielsena do zdjęć dostępne są z kilkoma wysokiej jakości szybami, od normalnego szkła do wysokiej jakości szkła muzealnego. W ten sposób można bezpiecznie obramowywać zdjęcia, grafiki lub oryginały z wysokiej jakości materiałów zapewniając im najlepsze warunki konserwatorskie. Szczególnie szkodliwe są promienie UV, które występują zarówno w świetle dziennym jak i sztucznym. Zagrażają trwałości dzieła sztuki lub fotografii i są prawdziwym zabójcą kolorów. Aby temu przeciwdziałać, możemy zaoferować Państwu nie tylko najlepszej jakości ramy, ale także szkło premium. Możecie wybrać Państwo z pośród:

  • Szkła normalnego / szkło float (szkło odblaskowe przezroczyste)
  • Szkło antyrefleksyjne "Super Reflex Control”
  • Szkło akrylowe/szkło artystyczne
  • Lustro
  • ClearColour
  • ClearColour Plus
  • ClearColor Plus UV
ogólnie
wieszak:format pionowy i poziomy
wymiary
szerokość falcu:0,5 cm
głębokość falcu:1,9 cm
inne funkcje
linia produktu:wycięcie premium
zamknięcie tylnej ściany:kołki (flexpiny)
cecha:certyfikat FSC
typ ramy:drewniana rama
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.