Menu
WszystkieRamy.plRamy do obrazów na wymiarRamy drewnianeRama drewniana na wymiar, Oakwoods 12

Rama drewniana na wymiar, Oakwoods 12

Rama drewniana na wymiar, Oakwoods 12
Nielsen

Rama drewniana Nielsen Oakwoods 12

Nr. art.: NIE-254727-1-SZ-H
od 143,10 zl *

Drewniane ramy do zdjęć marki Nielsen

Rama na zdjęcia niemieckiego producenta Nielsen wykonana jest z najlepszych drewnianych listew i dostępna jest z 6 różnymi rodzajami szyby. W przeciwieństwie do drewnianych ram gotowych, które są dostępne tylko w standardowych formatach z normalnym szkłem, ta ramka jest indywidualnie wykonywana dla Państwa. Dlatego też, oprócz standardowych formatów, możliwe jest także wykonanie ramy na miarę i dobranie do niej odpowiedniego szkła.

Ramy wykonane z drewna najwyższej jakości

Drewniane listwy marki Nielsen odzwierciedlają aktualne trendy we wzornictwie zachowując przy tym ponadczasową klasykę. Wybór kolorów, kształtów i powierzchni stwarza nieograniczone możliwości obramowania każdego dzieła sztuki. Precyzyjna obróbka i wykorzystanie najlepszego drewna stanowi o jakości produktów. Każda seria produkcyjna jest porównywana z próbką wzorcową. Nieustanna kontrola produktów zapewnia niezmiennie wysokie standardy i identyczne kolory ram, nawet w późniejszych partiach.

Tylna ściana ramki do zdjęć:

W przeciwieństwie do gotowych ram Nielsen, te ramki do zdjęć są dostarczane z tylnym panelem wykonanym z pianki. Ten rodzaj pleców ramy ma znacznie wyższą jakości niż zwykła, klasyczna ściana tylna z płyty MDF. Produkt ten został specjalnie opracowany do profesjonalnego oprawiania oryginalnych dzieł sztuki. Tylna ściana jest zamykana za pomocą tak zwanych Flexpins.

7 rodzajów szkła do wyboru:

Wysokiej jakości ramki Nielsena do zdjęć dostępne są z kilkoma wysokiej jakości szybami, od normalnego szkła do wysokiej jakości szkła muzealnego. W ten sposób można bezpiecznie obramowywać zdjęcia, grafiki lub oryginały z wysokiej jakości materiałów zapewniając im najlepsze warunki konserwatorskie. Szczególnie szkodliwe są promienie UV, które występują zarówno w świetle dziennym jak i sztucznym. Zagrażają trwałości dzieła sztuki lub fotografii i są prawdziwym zabójcą kolorów. Aby temu przeciwdziałać, możemy zaoferować Państwu nie tylko najlepszej jakości ramy, ale także szkło premium. Możecie wybrać Państwo z pośród:

  • Szkła normalnego / szkło float (szkło odblaskowe przezroczyste)
  • Szkło antyrefleksyjne "Super Reflex Control”
  • Szkło akrylowe/szkło artystyczne
  • Lustro
  • ClearColour
  • ClearColour Plus
  • ClearColor Plus UV
ogólnie
materiał:drewno
wieszak:pionowy i poziomy format
masa
inne funkcje
typ ramy:drewniana rama
linia produktu:Premium-Zuschnitt
zamknięcie tylnej ściany:kołki
Sklep internetowy z ramami do obrazów, ramkami do zdjęć i passe-partout. Wysyłamy ramy na terenie całej Polski.